facebook english polski

choose language:

 • Witamy na naszej stronie !!!

  Zapraszamy do nauki jazdy z

  PASS WITH MATT

 • Nauka Jazdy

  Bezstresowo

  Szybko

 • Tanio

  i profesjonalnie

Referencje

"No co tu dużo mówić ochotnicy - YOU CAN ONLY PASS WITH MATT!! Wiec nie ma na co czekac tylko dzwonić i umawiać się na lekcje! Profesjonalizm, cierpliwość i szczerość gwarantowana :), wiem co mowię (pisze) - powodzenia wszystkim życzę."
Dorota Worksop
"Dziękuje bardzo za cały kurs :-) Jesteś świetnym nauczycielem! Jednak prawo jazdy to nie taka straszna rzecz :-) Miła atmosfera i anielska cierpliwość :-) Polecam wszystkim !!!"
Patrycja mansfield
"Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że prawo jazdy to rzecz dla mnie zupelnie nieosiagalna... a jednak, życie potrafi zaskakiwać, a każde marzenie jest możliwe do zrealizowania!:) Chciałam Ci Mateusz w szczególności podziękować za Twoją anielską cierpliwość, bo przecież oboje dobrze wiemy, że nauka obsługiwania tej skomplikowanej maszyny nie przychodziła mi zbyt łatwo :) Raz jeszcze DZIĘKUJE!!!"
Kasia Worksop
"Mateusz to najlepszy nauczyciel pod słońcem:) Jeżeli nie wierzysz we własne siły i myślisz że prawko to dla Ciebie rzecz nie do osiągnięcia - zgłoś się do Mateusza !!! Ja dzięki niemu zdałam i to za 1-szym razem!!! Polecam !Polecam! I jeszcze raz POLECAM :):):) "
Ola mansfield
"To był bardzo stresujący dzień i nic nie wychodziło ale i tak zdałam egzamin za PIERWSZYM razem! Wszystko dla tego ze tak dobrze nauczyłeś mnie jeździć :D "
Sandra Worksop
"Dziękuje Mateusz za wszystko. Lekcje z Tobą to sama przyjemność. Udało mi się zdać za 1 razem dzięki Tobie. Polecam wszystkim. "
Monika Mansfield