facebook english polski

choose language:

 • Witamy na naszej stronie !!!

  Zapraszamy do nauki jazdy z

  PASS WITH MATT

 • Nauka Jazdy

  Bezstresowo

  Szybko

 • Tanio

  i profesjonalnie

Intensywne Kursy

Kurs 6 tygodniowy

Kurs ten jest przewidziany dla osób, które mają już spore doświadczenie za kierownicą i zdany test teoretyczny. Na pierwszym spotkaniu instruktor ocenia stopień zaawansowania jazdy kandydata, następnie stwierdza ile godzin nauki jazdy jest mu potrzebne do osiągnięcia standardu egzaminacyjnego i na przestrzeni 6 tygodni rozplanowywuje całość kursu, który jest zakonczońy podejściem do egzaminu praktycznego.

Kurs 8 tygodniowy

Kurs ten jest przewidziany dla osob, które maja już spore doświadczenie za kierownicą, ale jeszcze nie zdały testu teoretycznego. Na pierwszym spotkaniu instruktor ocenia poziom wiedzy teoretycznej jak również stopień zaawansowania jazdy. Następnie uczeń jest zobowiązany przystąpić do testu teoretycznego w terminie 3 tygodni. W kolejnych tygodniach wspólnie z instruktorem kandydat doszkala się do poziomu wymaganego do zdania egzaminu praktycznego, który odbędzie się w 8 tygodniu kursu.

Zarówno kurs 6 i 8 tygodniowy cieszy się ogromna popularnością i jest to bardzo szybka i skuteczna metoda zdobycia prawa jazdy.